Bekijk ons complete assortiment aan Horloges.
Diamanten zijn onze specialiteit. Wij beschikken over een grote collectie losse en gecertificeerde diamanten. Wij zijn lid van de Amsterdamse diamantbeurs, de oudste diamantbeurs ter wereld.
City Diamonds behoort tot een van de vooraanstaande diamantairs van Amsterdam. Bij ons worden diamanten geslepen in hun schitterende vormen.
Dit stijlvolle Guess Watches Moonlight Horloge GW0257L2 is een echte "Must Have". De maat van de rosé goudkleurige kast is 36 mm en de lunette is voorzien van 40 baquette geslepen kristallen en bij de aanzet van de band aan de kast zijn aan elke kant nog eens 2 baquette kristallen en 13 rond geslepen kristallen. De werkelijk prachtige wijzerplaat is voorzien van een Romeinse index en is compleet voorzien van kristallen. Echt een horloge om mee te schitteren. De waterdichtheid is 3 ATM. Het horloge is voorzien van een witte siliconen band met rosé goudkleurige gesp.
Bekijk alle specificaties