Bekijk ons complete assortiment aan Horloges.
Diamanten zijn onze specialiteit. Wij beschikken over een grote collectie losse en gecertificeerde diamanten. Wij zijn lid van de Amsterdamse diamantbeurs, de oudste diamantbeurs ter wereld.
City Diamonds behoort tot een van de vooraanstaande diamantairs van Amsterdam. Bij ons worden diamanten geslepen in hun schitterende vormen.
Dames chronograaf horloge van Michael Kors uit de Everest collectie. Het horloge beschikt over een quartz uurwerk. Het iconische Everest-horloge heeft een lunette verfraaid met zwart en transparant Baguette-geslepen kristal op een 42 mm kast met een zwarte chronograaf wijzerplaat en tweekleurige stalen armband. Dit sporthorloge is het perfecte trendy accessoire om elke dag op het juiste tijd te dragen!
Bekijk alle specificaties