Bekijk ons complete assortiment aan Horloges.
Diamanten zijn onze specialiteit. Wij beschikken over een grote collectie losse en gecertificeerde diamanten. Wij zijn lid van de Amsterdamse diamantbeurs, de oudste diamantbeurs ter wereld.
City Diamonds behoort tot een van de vooraanstaande diamantairs van Amsterdam. Bij ons worden diamanten geslepen in hun schitterende vormen.
Dit Michael Kors Pyper MK2857 horloge heeft een prachtige trendy kast van 38 mm die we van de Pyper horloge serie kennen en heeft een prachtige gouden kleur. Dit Michael Kors dames horloge heeft een bruine lederen band met het MK logo erop geprint en heeft een breedte van 18 mm. Het horloge is uitgevoerd met een quartz uurwerk, mineraal glas en een waterdichtheid van 5 ATM.
Bekijk alle specificaties